מה יכול לקרות כתוצאה מצ'ק כזה או אחר אשר חזר? איך מתמודדים עם כלאותם צ'קים שחזרו? מה היא המשמעות של בחירת משרד עורכי הדין המומחה לטיפול בבעיות צ'קים חוזרים?
זה עשוי להיות הסיוט הגדול ביותר של בעל עסק גדול או קטן. יום בהיר אחד הוא עשוי למצוא בתיבת הדואר שלו צ'קים שקיבל מלקוחותיו, כאלו שאין להם כיסוי, ועל כן חזרו. במקרים אלו לצערנו אנו נתקלים בכל יום ביומו. המצב הכלכלי הלא ברור וחוסר הביטחון גורם להרבה מאוד עסקים להיסגר ולהרבה מאוד אנשים לפשוט רגל. המחאות חוזרות עשויות לגרום לעסקים לקרוס ועל כן חשוב מאוד לדעת ולטפל בכך בהקדם ובמקצועיות.

חשוב מאוד לדעת כי אכן יש מה לעשות במקרים של המחאות חוזרות. ישנם גופים, כמו ההוצאה לפועל, אשר מתפקידה להפעיל מנופי לחץ על חייבים בצורת הגבלות שונות, עיקולים וכולי על מנת לאלץ ולהחזיר את החוב. על מנת לפעול נכון במקרה כזה מומלץ לפנות אל עורכי הדין המומחים לתחום.

זה עשוי לפגוש רבים גם מן העבר השני. במקרים בהם בחשבון הבנק אין כיסוי מספיק והשיקים האישיים או של העסק שלהם חוזרים. במקרה זה ההוצאה לפועל עשויה להפעיל כנגדם אמצעים כאלו ואחרים ולהגדיל את החוב על ידי קנסות וריביות גבוהות במיוחד. על כן בכל מקרה של המחאות חוזרות חשוב מאוד לא להתמהמה ולפנות מוקדם ככל הניתן לעורך הדין שי גרוס לטיפול יעיל ומקצועי בעניין.

טיפול בצ'קים חוזרים? עו"ד שי גרוס למענכם!
אין ספק כי טיפול בצ'קים חוזרים מצריך את טובי המומחים בתחום ואלו שרכשו את הניסיון הרב ביותר. משרד עורכי הדין של עורך דין שי גרוס קיים כבר משנת 1968. במשרד זה מועסקים ופועלים למען לקוחות רבים טובי עורכי הדין המשתפים לעולה להצלחתו של כל לקוח ולקוח.

שיקים מוגבלים? אילו עוד שירותים ניתן לרכוש במשרדו של עו"ד שי גרוס? שלל שירותים משפטיים מתחומים שונים הכולל בין היתר טיפול משפטי, ייעוץ וייצוג. כינוס נכסים, שיקים מוגבלים, צוואות וירושות, הליכי גישור, ועוד. אחריות מלאה, מקצועיות ואמינות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הפטר בפשיטת רגל

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.